1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Previous
Next

Intencje mszalne

8.12.2018 SOBOTA – UROCZYSTOŚĆ NIEPOKALANEGO POCZĘCIA NMP
18.30
Do Tronu Niebieskiego za Bartolomeusa Gnat.

9.12.2018 II NIEDZIELA ADWENTU
6.30
Za Parafian.    
8.00
Za ++ rodziców Kazimierę i Mieczysława Bartnik, Janinę i Zygmunta Baryła, ++ dziadków z obu stron, ++ z rodziny i za dusze w czyśćcu cierpiące.    
9.30
Do Tronu Niebieskiego za Bartolomeusa Gnat.    
11.00
Za + Stanisława Więcek od żony, córki i syna z rodzinami.    
12.15
Za + Rut Szalecką.    
17.00
Za + Tadeusza Świetlika w 1 rocznicę śmierci, + Mariana Świetlika, ++ Mariannę i Władysława Mazur.

10.12.2018 PONIEDZIAŁEK
6.30
Do Tronu Niebieskiego za Bartolomeusa Gnat.
8.00
Dziękczynna z okazji 60 rocznicy urodzin Marka Przemyka od żony i córki Joanny.        
17.00
Msza św. Roratnia: Dziękczynna w intencji rodzin: Cebulskich, Gutowskich, Kosyrczyków, Kozakiewiczów, z prośbą o błogosławieństwo Boże i łaski dla żyjących i życie wieczne dla zmarłych.
18.30
Za + męża i ojca Mariana Chrzęstka.
        
11.12.2018 WTOREK
6.30
Do Tronu Niebieskiego za Bartolomeusa Gnat.    
8.00
Za + Antoniego Nawrockiego od Zakładu Pogrzebowego „Abiasz”.
16.00
W intencji wspólnoty Żywego Różańca
17.00
Msza św. Roratnia: Dziękczynna w intencji Mateusza Fryderyka Wadas z okazji 1 rocznicy urodzin.
18.30
Za + Helenę Krawczyk w 1 rocznicę śmierci, za jej + męża Pawła Krawczyk oraz ++ z rodziny.

12.12.2018 ŚRODA
6.30
Do Tronu Niebieskiego za Bartolomeusa Gnat.
8.00
Za + Teresę Kałużną.
17.00
Msza św. Roratnia: Za ++ rodziców Genowefę i Bronisława Pinkosz.
18.30
Za ++ rodziców Marię i Mieczysława, teściów Marię i Ryszarda oraz Jana, Annę, Łucję, Zbigniewa, prob. Eugeniusza Breitkopfa, Andrzeja i Jana, Mariana, Stanisława oraz Agnieszkę.    

13.12.2018 CZWARTEK – Wspomnienie św. Łucji, dz. i męcz.
6.30
Do Tronu Niebieskiego za Bartolomeusa Gnat.
8.00
Za + Sebastiana Miszkurka od współpracowników.                
17.00
Msza św. Roratnia: Za + Henryka Sowę o spokój duszy.
18.30
Za ++ Łucję i Szczepana Macałów z synami, Leona Sofińskiego z rodzicami i braćmi, za pokrewieństwo i dusze w czyśćcu cierpiące.
19.00
Msza św. akademicka, w domu katechetycznym.

14.12.2018 PIĄTEK – Wspomnienie św. Jana od Krzyża, prezb. i dK
6.30
Do Tronu Niebieskiego za Bartolomeusa Gnat.
8.00
Za + Szczepana Kaufman od lokatorów z ul. Hałubki 2 i 2a.    
17.00
Msza św. Roratnia: Za + męża Mieczysława Nowak, ++ rodziców z obu stron i pokrewieństwo.
18.30
1. Za + Kazimierza Jóźwiakowskiego od Zakładu Pogrzebowego „Abiasz”.
2. Za + Henryka Wyciślok od Zakładu Pogrzebowego „Abiasz”.

15.12.2018 SOBOTA
6.30
Do Tronu Niebieskiego za Bartolomeusa Gnat.
8.00
1. Dziękczynna z okazji rocznicy ślubu Marii i Ryszarda, z prośbą o błogosławieństwo Boże dla całej rodziny.  
2. Dziękczynna z okazji 1 rocznicy urodzin Kacpra Rufina Berger, z prośbą o dary Ducha Św. i błogosławieństwo Boże dla całej rodziny.  
18.30
Za ++ rodziców Stefanię i Zygmunta Woźniak.

16.12.2018 III NIEDZIELA ADWENTU – GAUDETE
6.30
Za Parafian.
8.00
Do Tronu Niebieskiego za Bartolomeusa Gnat.
9.30
Za + Grażynę Staszczyk w 2 rocznicę śmierci od męża i córek z rodzinami.
11.00
Dziękczynna z okazji 3 rocznicy urodzin Anny Łuszczak, z prośbą o opiekę Anioła Stróża i błogosławieństwo Boże dla całej rodziny.  
12.15
Dziękczynna w intencji Karola z okazji 12 rocznicy urodzin.
17.00
Za + ojca Ferdynanda Łapaj w 2 rocznicę śmierci oraz za + mamę Anielę Łapaj.

 

Kancelaria parafialna

Kancelaria czynna w godzinach:

WTOREK
9.00-12.00 i 16.00-19.00

CZWARTEK
9.00-12.00 i 16.00-19.00

PIĄTEK
16.00-19.00

Msze święte

W TYGODNIU
6.30*, 7.30*, 8.00, 17.00*, 18.30, 19.00*

W NIEDZIELE I ŚWIĘTA
6.30, 8.00, 9.30, 11.00, 12.15*, 17.00, 19.00*

*PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

logo top

logo synod zolte

 

 

logo modlitwa w drodze

 

 

modlitwa-1

modlitwa 2 r milosierdzia

modlitwa-4

modlitwa-3