1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Previous
Next

Intencje mszalne

17.11.2018 SOBOTA – ROCZNICA POŚWIĘCENIA KOŚCIOŁA
18.30
1. Za + męża Henryka Kupczak w 14 rocznicę śmierci.
2. Za + męża Romana Stalmaszyńskiego w 25 rocznicę śmierci, bratową Henrykę Rzepecką, szwagra Eryka Cierpkę, rodziców z obu stron oraz Janinę Widawską.

18.11.2018 XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA
6.30
Do Tronu Niebieskiego za Sebastiana Gnat.    
8.00
Za + Agnieszkę Pyrdoł w 17 rocznicę śmierci oraz za ++ z rodziny Pyrdoł, Żurawskich i Witek.    
9.30
Za ++ budowniczych naszego kościoła, duszpasterzy, wszystkich zmarłych parafian z Zawodzia w kolejną rocznicę poświęcenia naszego kościoła.
11.00
Za + żonę Aleksandrę Przybylską w 1 rocznicę śmierci.     
12.15
Za + Stefana Żurek od rodziny.    
17.00
Za + męża Rudolfa Kotasa w 1 rocznicę śmierci, ++ z rodzin Kotas i Koperniok.    

19.11.2018 PONIEDZIAŁEK
6.30
Do Tronu Niebieskiego za Sebastiana Gnat.        
8.00
1. Za ++ z rodziny Boryków, Smutków, pokrewieństwo i Romana Wojciechowskiego.
2. Za + syna Sebastiana w rocznicę urodzin od rodziców i rodzeństwa.
18.30
Za ++ z rodziny Kania i dusze w czyśćcu cierpiące.    
        
20.11.2018 WTOREK – Wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego, prezb.
6.30
Do Tronu Niebieskiego za Sebastiana Gnat.    
8.00
Dziękczynna z okazji kolejnej rocznicy ślubu Anny i Rudolfa Holeczek, do Opatrzności Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o łaskę zdrowia i dalsze błogosławieństwo Boże dla całej rodziny.
18.30
1. Za + Władysława Hanusik od rodziny Dyktyńskich, Całujek i Krajzel.
2. Za + Anielę Pilarz w 30 dzień po śmierci.     

21.11.2018 ŚRODA – Wspomnienie Ofiarowania NMP
6.30
Do Tronu Niebieskiego za Sebastiana Gnat.        
8.00
Za ++ z rodziny Imielińskich, Zalewskich i Bartkiewiczów.
18.30
1.Za + Halinę Kołaczyńską w rocznicę śmierci, ++ rodziców Wiktorię i Franciszka oraz teściów Apolonię i Antoniego.     2. Za ++ rodziców Stanisława i Józefę, brata Piotra Bębnów, córkę Dorotę Myrta i całą rodzinę Bieńków.

22.11.2018 CZWARTEK – Wspomnienie św. Cecylii, dz. i męcz.
6.30
Do Tronu Niebieskiego za Sebastiana Gnat.    
8.00
1. Za + Stanisława Skwarczek w 12 rocznicę śmierci.
2. Za + męża Rudolfa Gepfert w 7 rocznicę śmierci.        
18.30
W int. chóru „Lutnia”, z okazji święta patronalnego - św. Cecylii.
19.00
Msza św. akademicka, w domu katechetycznym.

23.11.2018 PIĄTEK
6.30
Do Tronu Niebieskiego za Sebastiana Gnat.    
8.00
1. Za + Janinę Hampel w 3 rocznicę śmierci, ++ rodziców i teściów.
2. Za + Bogdana Golan i Józefę Żurawską od rodziny.        
14.30
Msza św. w intencji Pracowników Tramwajów Śląskich, emerytów i rencistów oraz ich rodzin.
18.30
Za + Jana Franke i ++ z rodziny Franke, Piechaczek, Kulas, Kurowski, Josiński.    

24.11.2018 SOBOTA – Wspomnienie świętych męczenników Andrzeja Dung-Lac, prezb. i Tow
6.30
1. Do Tronu Niebieskiego za Sebastiana Gnat.
2. Do Tronu Niebieskiego za Bartolomeusa Gnat.    
8.00
Za + Szczepana Kauffman od lokatorów z ul. Hałubki 2 i 2a.    
18.30
1. Za + Zofię Orzeł w 10 rocznicę śmierci, + męża Ernesta Orzeł i ++ rodziców z obu stron.
2. Za ++ rodziców Joannę i Piotra Kamińskich, ciocię Helenę i Józefa Czerskich, siostrę Marylę, Zytę w 19 rocznicę śmierci.

25.11.2018 NIEDZIELA – UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA, KRÓLA WSZECHŚWIATA
6.30
Do Tronu Niebieskiego za Bartolomeusa Gnat.    
8.00
Do Opatrzności Bożej i matki Bożej Nieustającej Pomocy z okazji 75 rocznicy urodzin Gizeli Dytkowicz, z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o błogosławieństwo Boże dla całej rodziny. (Te Deum)
9.30
Za ++ rodziców Franciszkę i Alfonsa Sowa, męża Henryka Osysek oraz pokrewieństwo z obu stron.     
11.00
Do Tronu Niebieskiego za Sebastiana Gnat.    
12.15
W intencji rocznych dzieci.
15.00
W intencji dzieci ochrzczonych, ich rodziców i chrzestnych.
17.00
Za + Jadwigę Szopa w 5 rocznicę śmierci od rodziny.  

Kancelaria parafialna

Kancelaria czynna w godzinach:

WTOREK
9.00-12.00 i 16.00-19.00

CZWARTEK
9.00-12.00 i 16.00-19.00

PIĄTEK
16.00-19.00

Msze święte

W TYGODNIU
6.30*, 7.30*, 8.00, 17.00*, 18.30, 19.00*

W NIEDZIELE I ŚWIĘTA
6.30, 8.00, 9.30, 11.00, 12.15*, 17.00, 19.00*

*PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

logo top

logo synod zolte

 

 

logo modlitwa w drodze

 

 

modlitwa-1

modlitwa 2 r milosierdzia

modlitwa-4

modlitwa-3